Site icon Sekabet

Sekabet İnceleme

Sekabet inceleme yazımıza hoş geldiniz kolay bir şekilde giriş yapabilmeniz için. Sekabet Giriş linki paylaşıyoruz. Buradan sizler de hızlıca erişim sağlayabilirsiniz. Adres üzerinden ana sayfaya erişiyoruz. Ana sayfa direkt olarak dikkatimizi çekiyor. Hoş bir tasarım olduğunu itiraf etmeliyiz. Sekabet’in renkli ama sade tasarımını görüntülüyoruz. Ana sayfada ortalanmış bilgilendirme panelinde güncel bilgiler bulunuyor. Üst alanda ise şu geçiş sekmeleri yerlerini alıyorlar:

Bilgilendirme panelini takip ederken bu alanda, panelin sağ üst köşesinde aşağıdaki sosyal medya hesaplarını görmekteyiz:

Ayrıca sitenin hızlı erişim konusuna değer verdiği anlaşılıyor. Çünkü Sekabet mobil giriş adına ve masaüstü üzerinden hızlı erişim adına iki farklı indirme linki bulunuyor. Sekabet ile alakalı her bilgi makalelerimizde mevcuttur. Masaüstü üzerine de sitenin uygulamasını indiriyorsunuz. Bunun yanında mobil uygulamaları da indirerek girişlerinizi daha hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Sekabet Nasıl Bir Site?

Sekabet nasıl bir site? Sekabet, güvenilir bir sitedir. LaLiga’nın resmi sponsoru olmaktadır. Ayrıca siteyle birlikte çalışmakta olan çok sayıda sektörün kaliteli isimleri de aynı şekilde ana sayfanın aşağısında şu şekilde sıralanmaktadırlar:

Sekabet İnceleme Lisanslı Mı?

Sekabet lisanslı mı sorusuna yanıt vermeksizin Sekabet ile ilgili yapacağımız inceleme yazımızı sonlandırmamız komik olurdu. 1668/JAZ şeklinde belirtilmiş olan lisans numarası, CEG tarafından siteye verilmiştir. Sitenin en aşağısında bu bilgileri doğrulayabilirsiniz. Sitenin ana sayfasında lisans mührü ise yer almamaktadır. Zannediyoruz ki birtakım performanslar gereğince sitenin donma takılma konusunda sorun yaşamaması gereğince bu lisans mührü kaldırılmış.

Ancak tabii ki sitenin içerisinde yer almakta olan müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer lisans bilgilerini doğrulamak istiyorsanız bu konuda danışabilirsiniz. Gerekli olan doğrulama adına gönderilecek linkleri takip ederek sitenin resmi lisans belgesine de erişebilirsiniz. Canlı destek hattı sitenin en üst kısmında yer almaktadır. Canlı Destek sekmesini giriş sekmesinin hemen aynı alanında görebiliyorsunuz.

Exit mobile version